MyProtein Tyčinka Crispy Layered Bar – 58g – Čokoláda a Karamel

89 

MyProtein Tyčinka Crispy Layered Bar – 58g – Čokoláda a Karamel od výrobce s dobrým jménem MyProtein je k dostání levně a pohodlně online. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. MyProtein Tyčinka Crispy Layered Bar – 58g – Čokoláda a Karamel za bezkonkureční cenu 89 Kč

Katalogové číslo: AF720218112 Kategorie: ,
Výrobce:MyProtein

Popis produktu

Tyčinka Crispy Layered Bar patří k našim nejlahodnějším proteinovým tyčinkám. Má neodolatelné vrstvy různých chutí a textur, včetně křupavé vrstvy pokryté proteinovou hmotou a karamelem, a je vytvořená tak, abyste si mohli bez výčitek dopřát výbornou svačinu, která podpoří vaše cíle v oblasti fitness. Naše Obaly Prošli jsme vzrušující změnou designu, a protože jsme vstoupili do nové éry, uvidíte ve svých objednávkách nové obaly. Změna je dobrá věc, ale změna vyžaduje čas. Zejména pokud provádíte změny zodpovědně. Protože nevěříme v plýtvání dokonale dobrým balením – to by bylo v rozporu s naším závazkem k udržitelnosti – můžete dostat kombinaci starých a nových obalů ve svých objednávkách. Buďte si jisti, že se stále jedná o stejně kvalitní produkt, přesně jak byste očekávali. Pokud se stane, že obdržíte klasický obal, znamená to, že vaše objednávka pomáhá snižovat množství odpadu. A pokud obdržíte cokoli s novým vzhledem, jste jedni z prvních a my si rádi poslechneme, co si o tom myslíte. Děkujeme, že se k nám připojíte na naší cestě za snížením dopadu na planetu a zároveň maximalizujete náš dopad pro naši komunitu.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Konzumujte podle potřeby jako svačinu s vysokým obsahem bílkovin. DŮLEŽITÉ: Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Tento výrobek je určen k doplnění aktivního životního stylu a vyvážené stravy. Nevhodné pro vegetariány. UPOZORNĚNÍ: Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Další vlastnosti: Výrobce MyProtein. Vlastnost Čokoláda a Karamel. Velikost 58. . . . . . . . .